Kurumsal
Lena Group
2009 Yılında Ofis Mobilyalarına Kumaş ithal etmek için kurulan firmamız.. Yaklaşık 6 ay sonra yeni ürünler ekleyerek portföyündeki ürün sayısını arttırmıştır.Amaç sürekli gelişen bir ürün segmentini yakalamak olan hedefimize hergün yeni ürünler ve Farklı alan ve konularda ürünler araştırmayene ürün gruplarını şekillendirerek a devam etmektedir.Piyasa koşullarında rağbet gören ve rekabet edebilen ürünler amaçlanmaktadır.

Mobilya
Ofis Mobilya sektörü için ülkemizde pekte görmeye alşmadığımız mobilya türlerini ithal ederek sürekli bir değişim ve ürün yelpazesi ile Lena Group kendini ortaya koyarak ofis mobilya sektörünün bir incisi haline gelmektedir.

Cafe ve Bar - Bahçe Mobilyaları
Bu alanda ise ürün gruplarının seçimini yurtdışından getirerek çözmek ana hedefimiz olmuştur.Cafe de sandalye ve masa grupları , Bar grubu için Polyester Bar taburesi çeşitleri ile göze hoş gelen kullanıma uygun şık tasarımlı modern çağa uygun ürünler seçilmiştir. Bu alanda Beşyıldızlı oteller ,Restaurantlardan tutun gnlük yaşamın her alanında bu ürünler kullanımı çok uygundur. Bahçe grubu için; çeşitler yavaş yavaş arttırılmaktadır.Çok yer kaplaması nedeniyle bu konuda bir kaç ürün grubu ile başlanmış ancak sürekli modeller arttırılmaktadır.

Sinema ve Konferans Koltukları
Bu alanda ise piyasa da olanı değil olmayan yeni gözde modelleri üretime almış bulunmaktayız.Avrupa ile entegre ürünler araştırılmış ve bu alanda tasarım harikası ürünler sunulmaktadır.

Eğitim Sektörü
Bu sektörün ihtiyaçlarını ise karşılamak için , Yurtdışından Akıllı tahtalar , Projeksiyon cihazları ve buna uygun aparatların üretimine ağırlık verilmiştir. Bunların yanısıra Okulların tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla , Sıralar , Amfiler,Fen ,Kimya Labaratuvarları , Eğitim mobilyalarına ağırlık verilmektedir.