Amazing Müdür Koltuğu
Farkındamısınız! hayatınızın uzun süresi bilgisayar başında geçer oldu ancak bilgisayarın karşısında kimse ayakda dikilmiyor. Gün bittiğinde bel, boyun, diz ve sırt ağrıları çekiyorsunuz. Fakat işin kötüsü ergonomiye önem vermemekten kaynaklanan bu ağrıların vücudunuzda daha ciddi hasarlara sebep verebilecek olmaları bilgisayar kullanıcılarının birçoğunun yaşadığı bir problem bu.
Master Face
Öncelikli olarak ofis koltuğu alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunların en başında koltuk alırken vucut yapınıza uygun olup olmadığına bakmalısınız. Her insanın ergonomisi farklıdır bunun için alıcağınız ürüne oturmalı ve rahatlığını hissetmelisiniz.
Başlıklı Great Müdür Koltuğu
O an itibariyle işinizin görülmesi için tercih edilen ucuz ve insan sağlığını hiçe sayan koltuklara bedel olarak ilerleyen yıllarda sağlığınızı veriyorsunuz.
Attack Fileli Çalışma Koltuğu
Yerli üretim ofis koltuklarını tercih etmenin size ve ülkemize kazandırdığı avantajları göz ardı etmemelisiniz.Ülke ekonomisinin kalkınması başta olmak üzere ofis mobilyalarınıza zenginlik katabilecek renkte suni deri, hakiki deri ve kumaş alternatiflerinde üretim, yedek parça temini, garanti imkanları gibi bir çok alanda size imkan sağlanmaktadır.
İTHALAT
Ses Sistemi Calder Sandalye Bar Masaları Sinema Koltuğu